Suvelaager 2024

 

ALANUD ON REGISTREERIMINE


Jahtklubi "Merikotkas" 62. 2024 aasta Võrtsjärve SUVELAAGRISSE

 

Loe edasi: Suvelaager 2024

Suvelaagri meelespea

ASUKOHT

Laager leiab aset Viljandi maakonnas, Mustlas. Tarvastu poldri sadam on hea rahulik paik lastelaagri korraldamiseks - see on tugevate järvetuulte eest varjatud ja asub Soe asulast 7km kaugusel.

AEG

1. - 15. juuli 2014 a.

Ühise transpordi kasutajatel koguneda 1. juulil kell 10:00 Soinaste 41b Tartu. Isikliku transpordiga tulijaid võetakse laagriplatsil vastu alates kell 11:00. Laagrisse registreerumisel palume transpordivajadusest kindlasti teada anda.

TEGEVUST JÄTKUB KÕIGILE!

Laagri põhirõhk on veespordialadel, mere-tarkuste õppimisel, sõudmisel paadi ja süstaga. Tehnikahuvilistel on võimalus teha tutvust mootorpaadimootoritega ja mootorpaadi juhtimisega. Õpitakse tundma purjejahte ja nende juhtimist, navigatsiooni, lootsiat ja teisi vajalikke purjetamistarkusi. "Merikotka" klubis on võimalik purjetada "Optimisti", "Mini Laseri", "Laser 2" jahtidega ja purjelauaga. Korraldatakse erineva tasemega purjetamisvõistlusi, ekskursioone ümbruskonnas asuvatesse tähtsamatesse kultuuriloolistesse paikadesse, olulisel kohal laagri kavas on traditsiooniline veematk järve lõunaosas asuvale Tondisaarele.

Laagri päevakavas on tähtsal kohal korv- ja võrkpall ning muud liikumismängud, soovijatel on võimalik osaleda ka kabe- ja maleturniiridel, viktoriinidel ja tegeleda paljugi muuga, sealhulgas pillimängu ja videoklippide tegemisega.

MIDA KAASA VÕTTA?

Telk, magamiskott, kummimadrats või magamisalus, kaks paari dresse, 2-3 paari pesu, varujalanõud, piisavalt sokke, supelvarustus, taskurätid, käterätt, supellina, hügieenitarbed, kauss, kruus, lusikas, kahvel, nuga, isiklikud vaba aja sisustamise vahendid nagu lauamängud, tuulelohed, liblikakogud ja muu hingelähedaste hobidega seonduv. Raamatud, taimede-, putukate välimäärajad ning muu sarnane tuleb pakkida niiskumis- ja kortsumiskindlalt.

LAAGRI MAKSUMUS

Toidu, transpordi ja muude kulude maksumus on 9 eurot päevas. Laager kestab 14 arvestuspäeva, seega on terve laagri maksumus 14*9= 126 eurot.

INFO JA REGISTREERIMINE

Registreerumiseks ning lähema info saamiseks pöörduda GSM 5105021 Tel 7380467 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Soinaste 41b Tartu 50404 Valdeko Säre

Suvelaager 2017

ALANUD ON REGISTREERIMINE


Jahtklubi "Merikotkas" 55. 2017 aasta Võrtsjärve SUVELAAGRISSE

Loe edasi: Suvelaager 2017

Suvelaager 2019

 

ALANUD ON REGISTREERIMINE


Jahtklubi "Merikotkas" 57. 2019 aasta Võrtsjärve SUVELAAGRISSE

 

 

 

 

 

 

 

Loe edasi: Suvelaager 2019

Toetajad, sõbrad, koostööpartnerid:

Kambja vald Tarvastu vald Tartu Mill AS AS Mate Tartumaa Arendusselts Leader Sillamäe Sadam Selver Olerex AS Maag Tartu osakond AS Bacula

Vostok Wood OÜ

Valio Eesti Laeva Meierei AIESEC Eesti Värska vesi Kommipomm

Joomla 1.6 Template by sinci